Мова:

КОНКУРС INVEST BUKOVEL

УКРАЇНА 

Україна – неймовірна країна. Її нескорена нація, її армія, сила волі та жага до перемоги захоплюють весь світ. 

Україна, разом зі своїми партнерами та союзниками – не просто вистояла, а в бою довела свою незалежність та виборола право для всіх цивілізованих країн жити в мирі. 

Україна обов’язково переможе, і весь світ розуміє, що перемога вже скоро. З кожним днем все більш чітко проглядається інвестиційно стратегічний курс держави. Багато країн готові брати участь у розбудові країни та відновлені її інфраструктури. 


БУКОВЕЛЬ 

Україна – країна неймовірної природньої краси та розмаїття природніх ресурсів. В ній є сотні гектар лісів, моря, пустелі, гори. А ще, це потужний туристичний центр, куди приїжджають туристи з усього світу відчути колорит нації з історією понад 1000 років.
 

Найпотужнішим та найбільшим  курортом східної Європи та України є гірськолижний курорт "Буковель". 67 км гірськолижних трас, український колорит в поєднанні з якісним  європейським сервісом. Курорт пропонує безліч розваг як для зимового, так і для літнього відпочинку. Високий сезон 365 днів на рік, мільйони туристів щороку, третя частина з яких – іноземці.
 


БУКОВЕЛЬ постійно розвивається навіть під час війни, знаходячись в найбезпечнішому місці України, високого в горах. Розбудовується інфраструктура, встановлюються нові витяги, будуються готелі та центри розваг.
 КОНКУРС

В 2023 році ми починаємо втілювати в життя проєкт, аналогів якому ще не було. Житлово-розважально-туристичний квартал в самому центрі курорту, на території 80000 м2, в найбільш економічно привабливій локації регіону.
 

Ми із задоволенням анонсуємо міжнародний конкурс, що розпочнеться в січні 2023 року – на найкраще та найінноваційніше архітектурне рішення для втілення проекту, що стане візитівкою не лише курорту, а й України. 

До конкурсу будуть запрошені представники архітектурного суспільства з усього світу. За результатами конкурсу з переможцем буде укладений контракт на розробку проекту забудови.
 

Ми з радістю відповімо на всі запитання та надішлемо детальну інформацію щодо початку та умов конкурсу. Звертайтесь на електронну пошту competition@bukovel.com


З вірою в перемогу,
курорт "Буковель", Україна.