GLАCIER PREMIUM APARTMENTS – Bukovel Invest

Буковель

+380(63) 623 00 77

Львів

+380(95) 591 07 07

Київ

+380(93)5910707

Дніпро

+380(50)5910707
UA

GLАCIER PREMIUM APARTMENTS

Про GLACIER premium apartments

Інвестиційно-привабливий проєкт в серці курорту Bukovel, туристичному центрі України. Будівництво GLACIER Premium Apartments відбувається в партнерстві з курортом Bukovel, та втілює в собі найсучасніші технології в підході до будівництва нерухомості класу «люкс». Понад 17 років ми реалізовуємо проєкти, які є візитівками курорту та регіону і відповідають всім потребам найвимогливіших клієнтів.

Основною концепцією інфраструктури GLACIER є високий рівень сервісу та
комфорту комплексу, в тому числі й внаслідок залучення мережевих всеукраїнських
та іноземних брендів продажу товарів та послуг.

 

КУПИТИ АПАРТАМЕНТИ В GLACIER

APARTMENT STUDIO
  • Площа:від 22 м²
  • Кімнат:1
Стильний та зручний простір, продуманий до дрібниць. Сучасна інтеграція кухні дозволяє сприймати інтер’єр цілісно, а оригінальні дизайнерські рішення лаконічно розділяють зону відпочинку, кухні, зустрічі з гостями. Колориту додають панорамні вікна, які надають можливість насолоджуватися смерековим лісом або кришталево-чистим Озером Молодості. І, як у кожному апартаменті люкс, наявний власний балкон, з якого відкриваються краєвиди з верхів’ями вікових гір. Новий рівень перезавантаження, не інакше.
Детальніше
APARTMENT STUDIO 2
  • Площа:25,9 м²
  • Кімнат:1
Компактний простір, де все продумане до дрібниць задля вашого комфортного життя та відпочинку. Ергономічне рішення кухні та її інтеграція в простір дозволяє сприймати інтер’єр цілісно, а сучасні рішення органічно розділяють зону відпочинку, де можна встановити диван, кухні, зустрічі з гостями. Особливості цим апартаментам додають панорамні вікна з неймовірним краєвидом.
Детальніше
APARTMENT 1+1
  • Площа:33-50 м²
  • Кімнат:2
Європейська інтерпретація двокімнатних апартаментів. Мати свій власний простір для сну – безцінно, особливо коли подорожуєш із малечею. В апартаментах комфортно розміщуються до 4 осіб завдяки ергономічному дивану. Збільшений простір ванної кімнати, панорамні вікна, власний балкон та комфортне місце для приватних вечірок у вашій вітальні – все говорить про комфорт та затишок. Апартаменти відповідають усім вимогам та потребам комфортного життя: від білосніжних пухких рушників та якісної косметики до ідеального посуду та постелі, в яку поринаєш, неначе в хмару
Детальніше
INDIVIDUAL PLANNING
  • Площа:від 50 м²
  • Кімнат:3
Апартаменти індивідуального планування для вибагливих інвесторів, яким важко догодити готовими рішеннями. Простір для людей, які знають до дрібниць, як саме має бути організовано їх життя, та прагнуть контролювати всі процеси. Вільний простір для планування, дизайну та комплексних рішень відповідно до ваших бажань й нашого професійного досвіду та можливостей його втілення. Ми лише вислухаємо всі побажання та реалізуємо швидко, якісно, професійно. Маємо ресурс та натхнення.
Детальніше
Апартаменти Master Bedroom
  • Площа:від 58 м²
Є особлива категорія клієнтів, яким замало найкращого, їм подавай ідеальне ✨ Ідеальну площу, поверх, вид із вікна на озеро, розташування меблів, велику власну спальню з приватним санвузлом та ванною, простору вітальню і власну терасу, для втілення найкреативніших ідей для відпочинку. А хто ми такі, щоб вас не послухати та не дати можливість обрати найпреміальніші апартаменти в пропозиції готових рішень? 📍Площа – від 58 м2, закритий пляжний відпочинок на власній терасі, найкращий вид на озеро. Пропозиція обмежена, але хіба існує багато унікальних речей… ?😏
Детальніше

Зв’язатися з нами

Зв’язатися з нами