Купити – Bukovel Invest

Буковель

+380(63) 623 00 77

Львів

+380(95) 591 07 07

Київ

+380(93)5910707

Дніпро

+380(50)5910707
UA

Купити

Фільтр
Пропозиції
ESCAPE CITY

Escape City- це місто для добробуту родини, для щасливих посмішок  ваших діток, для безпечних ночей і повільних  ранків, для яскравого дозвілля та усамітнення в тиші, для безпечного та емоційного дитинства. 

Саме ці прості, та такі важливі цінності життя – повернуть інвестицію вашої турботи за близьких – найпотужнішою енергією, яка існує в світі – енергією вдячності. 

Коли в кожному щасливому блиску очей ваших рідних – ви бачите своє відображення, коли щасливі ваші батьки, які прогулюються ранковою площею до найближчої кавʼярні з свіжоспеченими круасанами і поруч ваші діти, які так і поглядають в бік фонтану, який грається ранковою веселкою і манить своїми дзвінкими струмочками до розваг. 

І вся любов до близьких, дбайливо упакована вами в турботу про них – повернеться сторицею. Детальніше
Lux ЧЕРГА, ЦЕНТРАЛЬНА ЧАСТИНА GLACIER premium apartments

Унікальна черга, яка є центральною частиною апарт-готелю «GLACIER PREMIUM APARTMENTS» та втілює в собі всі аспекти преміальності найкращих готелів світу.

Детальніше
GLАCIER PREMIUM APARTMENTS

Інвестиційно-привабливий проєкт в серці курорту Bukovel, туристичному центрі України. Будівництво GLACIER Premium Apartments відбувається в партнерстві з курортом Bukovel, та втілює в собі найсучасніші технології в підході до будівництва нерухомості класу «люкс». Понад 17 років ми реалізовуємо проєкти, які є візитівками курорту та регіону і відповідають всім потребам найвимогливіших клієнтів.

Основною концепцією інфраструктури GLACIER є високий рівень сервісу та
комфорту комплексу, в тому числі й внаслідок залучення мережевих всеукраїнських
та іноземних брендів продажу товарів та послуг.

 

Детальніше
REST & SKI APARTMENTS

REST & SKI APARTMENTS представлено в двох чергах, які повністю побудовано та введено в експлуатацію. Залишилася обмежена кількість апартаментів, серед них можна обрати для себе цікаві варіанти площею від 29 м2 до 59м2.

Детальніше