Відділ із продажу «під ключ» – Bukovel Invest

Буковель

+380(63) 623 00 77

Львів

+380(95) 591 07 07

Київ

+380(93) 591 07 07

Дніпро

+380(50) 591 07 07
UA

Invest Bukovel

пропонує нову послугу для девелоперів та забудовників – «Відділ із продажу “під ключ”». Якщо Ви якісно будуєте, але не маєте часу та ресурсу самостійно організовувати продажі – Invest Bukovel до ваших послуг. Ми візьмемо на себе все: від маркетингу, контенту, стратегії та реклами, до фактичних офлайн-продажів, звітів та презентацій. Оплату послуг пропонуємо після реалізації Вашого обʼєкту.

Переваги для Вас

інвестиційна цінність

На сайті представлено тільки ті об’єкти, які пройшли багаторівневу ретельну перевірку та несуть у собі реальну інвестиційну цінність.

персональна реклама та просування

персональна реклама та просування Вашого об’єкта через єдину офіційну інвестиційну платформу найпривабливішого регіону України та, відповідно, значна економія Ваших коштів на рекламу та формування довіри до Вашого бренду.

команда професійних спеціалістів

команда професійних спеціалістів (агентів, фотографів, відеографів, маркетологів, експертів з нерухомості, юристів, таргетологів, спеціалістів з контекстної реклами, копірайтерів, контент- менеджерів, ретушерів тощо) із багаторічним досвідом у галузі інвестицій та нерухомості з представництвами в Bukovel, м. Київ та м. Львів.

особистий гід

Ваш особистий гід на ринку нерухомості в Bukovel та регіоні.

власний відділ із продажу

Ваш власний відділ із продажу. Вам не потрібно створювати свій, контролювати персонал та процес, витрачати кошти на утримання та просування, формування концепцї та супровід угод. Усе це безкоштовно зробить для Вас «Invest Bukovel», взявши винагороду виключно з проданих об’єктів.

дистанційне управління продажами

Ваше дистанційне управління продажжю. Вам не потрібно фактично бути присутнім на місці продажу, оскільки ми все зробимо «під ключ»

Детальніше

Наші послуги

Обравши платформу INVEST BUKOVEL як свого партера, Ви надаєте нам ексклюзивне право генерального підрядника по реалізації Вашого об’єкта та отримуєте взамін комплекс послуг власного відділу з продажу.

Ми пропонуємо:

1. Попередній виїзд спеціаліста на об’єкт, збір первинної інформації про об’єкт.

2. Вивчення правовстановлюючих документів на об’єкт юристами та укладання договору про співпрацю на мінімальний термін у 6 місяців.

3. Співпраця з власником об’єкта чи його представником щодо майбутньої фото- та відеозйомки. Надання рекомендацій щодо підготовки об’єкта до фото- та відеозйомки та збір унікальної інформації про об’єкт для формування його переваг.

4. Організація виїзду маркетологів на об’єкт для фото- та відеозйомки, з можливістю кількох виїздів протягом періоду співпраці, якщо це необхідно.

5. Організація репортажу з ведучою, яка розповідає про об’єкт з найпривабливішої сторони, виділяючи всі його переваги.

6. Монтаж професійного відеоматеріалу, обробка фотографій, створення сторі, рілз, макетів для рекламних креативів, які будуть використовуватися для подальшого просування об’єкта.

7. Надання послуг копірайтера для створення текстового матеріалу та словесних модулів персоналу для просування та продажу об’єкта.

8. Публікація всього фото- та відеоматеріалу на YouTube, соціальних мережах та вебсайті “Invest Bukovel”.

9. Формування та узгодження комерційної пропозиції з власником об’єкта чи його представником (або надання власної комерційної пропозиції, яка вже існує у власника).

10. Розсилка комерційної пропозиції всім клієнтам з бази потенційних та діючих інвесторів “Invest Bukovel,” а також усім, хто виявляє інтерес до інвестицій в регіон.

11. Щоденна презентація об’єкта клієнтам, які фізично відвідують відділи продажів «Invest Bukovel».

12. Надання послуг маркетолога для розробки концепції продажів через веб-сайт “Invest Bukovel”.

13. Просування об’єкта через веб-сайт “Invest Bukovel” та соцмережі(контекстна реклама, таргет тощо) та забезпечення досягнення обумовленої кількості переглядів.

14. Організація відвідування зацікавленими клієнтами об’єкта за участю експертів з нерухомості“Invest Bukovel” та демонстрація об’єкта цим особам.

15. Розробка воронки продажу, взаємодія зі зацікавленими особами та використання методів та інструментів впливу.

16. Послуги персонального експерта з нерухомості, відповідального за об’єкт.

17. Супровід основного правочину щодо об’єкта при його вчиненні.

18. Подання звітності щодо прогресу надання послуг.

19. Надання послуг посередника та представника за умови попереднього погодження представницьких повноважень.

20. Розробка окремої воронки продажів в СРМ-системі «Invest Bukovel» з персональним доступом замовника послуг для якісного контролю всіх поточних процесів.

Відділ із продажу «під ключ»

 

 

Зв’язатися з нами